İSO Teknoloji İş Ortaklığı Buluşması - trexDCAS

İSO Teknoloji İş Ortaklığı Buluşması Gerçekleştirildi !

 

İstanbul Sanayi Odası’nın ev sahipliği yaptığı İSO Sanayi’de Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından düzenlenen Teknoloji İş Ortaklığı Buluşması Etkinliği 28 Şubat’ta gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını Sanayi’de Dijital Dönüşüm Ofisi’nden Mehmet Dolgan’ın yaptığı etkinlikte planlanan süreç ve detaylar konuşuldu.

Sanayiciler için Dijital Dönüşüm Fırsatları Semineri kapsamında trexDCAS olarak yazılım ve donanım bakımından %100 yerli olan MES Çözümlerimiz ile katılım sağladığımız bu etkinlik içerisinde; üretimde teknoloji, bakım ve kalite süreçleri konuşuldu.

48 sanayi firmasının “Dijital Olgunluk Raporları’nın” konuşulacağı zirve öncesi gerçekleştirilen etkinlik içerisinde, İSO Dijital Ar-Ge Koordinatörü Reyhan Özdemir’in moderatörlüğünde ilerleyen panelde, Çalık Digital ‘den Umut Ceyhan ve Murat Seymen, İSO Dijital ‘den Endüstri Mühendisi Uğurcan Topcu ile “Yalınlaşma, Yabancı Firmalara Yerli Yazılım İhracatı ve Dijital Dönüşüm’de Devlet Destekleri” gibi konularda soru-cevap gerçekleştirildi.

İSO Teknoloji İş Ortaklığı etkinliğinde ev sahipliği için İSO Sanayi’de Dijital Dönüşüm Ofisi’ne teşekkürlerimizi sunarız…