Mert Software Electronics CEO'su İlhan Özdemir "Dijital Gelecek" Programının Konuğu Oldu! - trexDCAS

Mert Software & Electronics CEO’su İlhan Özdemir,
ST Endüstri Radyo’da Kozan Demircan ile “Dijital Gelecek” Programı’nın Konuğu Oldu!

 

DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARINIZA KATKI SAĞLIYORUZ !

 

Mert Software & Electronics CEO’su İlhan Özdemir, ST Endüstri Radyo’da Kozan Demircan ile Dijital Gelecek programının konuğu oldu.

Özdemir, COVID-19 salgınının ülkemizde ve küresel anlamda ki etkileri kapsamında Dijital Dönüşüm’ün önemini bir kez daha vurguladı.

Şirket olarak bizler gibi Dijital Dönüşüm’ün belirli aşamalarını tamamlamış firmalar süreç içerisinde en az olumsuz etki ve en yüksek verimlilik ile çalışmalarına devam edebileceğini belirtti.

Aynı tempo ile daha az kayıp yaşayarak çalışmalarına devam edildiğini belirten Özdemir, uzman kadromuz ile Home Office düzeninde tüm müşterilerimize hizmet vermeye devam ettiğini ifade etti.

trexDCAS MES Çözümleri Altyapısı ile Biz Buna Hazırdık!

 

Mert Software & Electronics CEO'su İlhan Özdemir Dijital Dönüşüm'ün Önemini Anlattı!

İlhan Özdemir:

trexDCAS MES Çözümleri Dijital Dönüşüm’ünü tamamlamış bir marka. Biz bu gibi durumlara her zaman hazırlıklıyız. Uzman kadromuz ve yeterli teknoloji altyapımız ile küresel pandemi olarak ilan edilen COVID-19 virüsüne karşı şirket faaliyetlerini durdurmak yerine, Home Office düzeninde global ve ulusal tüm müşterilerimize kesintisiz ve yüksek verimlilik ile hizmet sağlıyoruz.”