Çukurova Yalıtım Projesi - trexDCAS

1992 yılında Gebze/Kocaeli`nde çatı kaplama malzemeleri satış ve uygulaması yapmak hedefiyle yola çıkan firma, müşterilerden gelen talep doğrultusunda nalburiye – hırdavat satışı konusunda malzeme portföyünü geliştirmiş, teknik hırdavat konusunda bölgesindeki sanayi işletmelerinin ilk tedarikçisi olmuştur.

Şirketimiz, distribütörlüğünü sürdürdüğümüz markalardan kazandıkları güven, müşterilerilerden alınan ilham ve çalışma arkadaşlarımızın özverisiyle, inşaat sektöründe temelden çatıya her konuda hizmet vermektedir. Bu çalışma sürecinde müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla piyasanın ihtiyaç duyduğu ve gelecek gördüğü konularda da üretime geçmeye başlamıştır.

1999 yılında cam takviyeli polyester (CTP) levha üretimi için Yapıser A.Ş. ve galvanizli sac trapez üretimi için de Sistem Çatı Ltd. Şti. kurulmuştur. Yapıser üretim yatırımlarına CTP`nin yanı sıra PVC ve EPS ürünleriyle devam etmiştir. Sistem Çatı ise ürün gamını geliştirerek metal sektöründeki yerini her geçen gün daha da güçlendirmiştir.

Tedarikçi ve üretici kimliği ile her geçen gün büyüyen firma, Genel Müdürlüğü`nü 2004 yılında Şekerpınar’daki Yapı Teknik İş Merkezi`ne taşımıştır. .

Trex DCAS proje kapsamında toplam 22 istasyondan veri toplanarak canlı üretim ve verimlilik takibi yapılmaktadır.