2. Endüstri 4.0 Zirvesi ve Sergisi - trexDCAS

trexDCAS olarak 2. Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisine katıldık.Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi katılımcıları 3 gün boyunca yakın geleceğin üretim teknolojilerini tüm ziyaretçilerle paylaşma imkanı bulurken, ziyaretçiler bu alanda hangi fabrikalarda ne tür yatırımlar yapılmış, sonuçları ne olmuş, kullanıcı deneyimlerini panellerde, bire bir ilk ağızdan dinleme fırsatı yakaladılar.

Fuar sırasında standımız, bir çok farklı sektöre ait orta ve üst düzey yönetici, danışman ve öğretim üyeleri tarafından yoğun ilgi gördü. Müşterilerinin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini sektörel bazda karşılayarak çözüm odaklı, sürdürülebilir kalitede ve yerinde destek ile verimlilik ve karlılık  artışını destekleyen hizmetler sunmak amacıyla yola çıkan ve devam eden trexDCAS, bu doğrultuda, tüm ziyaretçilerini memnun ederek, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

MES (Manufacturing Execution System) konusunda sektör liderliğini koruyan trexDCAS, gerçekleşen panellerde katılımcılara Ahmet Ak aracılığıyla doğru bilgiyi sundu ve tüm soruları yanıtladı.

Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi katılımcılarına, yerli ve milli yazılımımızla oluşturulan kestirimci bakım uygulamaları konusunda da bilgi verildi. Kestirimci bakım simülasyonumuz oldukça yoğun talep gördü.

Firmamıza ve uygulamalarımıza ilgi gösteren katılımcılara teşekkür ederiz. 22-24 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 4. Proses Zirvesi ve Sergisinde tekrar görüşmek isteriz.

Zirveden fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz.